Heqese pushi

Kodi: 961299
1,700 L 


Sasia:


Hiqni pushin ne rrobat tuaja, kurdo dhe kudo qe ndodheni. Pajisja shume praktike per tu marre me vete. Ne saje te pajisjes se kokes me 3 nivele celiku inoks, mund te trajtoje te gjitha veshjet, pelhurat, leshin, pambukun, lesh kashmiri delikat. Pra cdo push qe mblidhet ne rrobe pasi lahet.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.