Penis Me Rrip “Hot Stuff Pink”

Kodi: 904481
3,900 L 


Sasia:


Ky produkt nuk mund te porositet!

Karakteristikat dhe detajet Materiali: Lëkurë, Silikon cilësi e lartë Ngjyra roze Gjatësia: 10 cm Diametri: 3 cm Mendimi: Për mashkull/femër; femër/femër Stimulimi: Anale, Vaginale ü Në silicon me cilësi të lartë, i butë dhe i sigurt në kontakt me pjesët intime; ü Rrip i rregullueshëm dhe i adaptueshëm për çdo trup: ü i aftë të stimulojë pikat e duhura të zonave erogjene; Mos harroni: Gjeni madhësinë e duhur të rripit dhe vendoseni, mund të rregullohet

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.