SET FETISH SHTRËNGUES EASY ARMS

Kodi: 904254
1,900 L 


Sasia:


Materiali: najlon Ngjyra: e zezë Stimulim: trupi Për: marrëdhënie në cift Çfarë është? Set që përbëhet nga prangat dhe rripat e kyçit në najlon dhe kapëse, përdoret për të mbajtur kyçet dhe këmbët të mbyllura dhe të lidhura së bashku, sidomos prapa krahëve, duke mbetur plotësisht të gozhduar. Lëreni veten të lidhur me këtë set dhe lojrat tuaja me role dominimi dhe nënshtrimi, sadismizmi dhe masokizmi nuk do të jenë më të njëjtat! Me Art Fetish ju do të jeni në gjendje të përjetoni të gjitha

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.