RAFT ORGANIZUES ME MBULESE

Kodi: 88140
2,450 L 


Sasia:


Raft organizues me dizajn te dyerve me perde. Lehtë për tu mbledhur, përdorur, dhe mbajtur. Materiali është i papërshkueshëm nga uji dhe nga pluhuri, nuk do të zbehet, anti-korroziv, mbulese rezistente. Ky produkt me mbulesë pëlhure është një zgjidhje absolutisht ideale për ruajtjen e rrobave, këpucëve, librave, lodrave etj.. E përkryer për çdo dhomë gjumi dhe ofron një pamje të shkëlqyeshme, por edhe një mënyrë e perkryer për të fshehur çdo rrëmujë të padurueshme. Permasat: 105x45x170 cm

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.