Paisje masazhi per makine dhe shtepi

Kodi: 80288
2,300 L 


Sasia:


Paisje masazhi per makine dhe shtepi. Ky jastëk masazhi është një shoqërues i përsosur për t'u çlodhur dhe lëshuar tensionin e muskujve. Duke përdorur disa rollers me veprim rrotullues. Zonat e saj te veprimit mund të përmirësojë qarkullimin e gjakut.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Paisje masazhi per makine dhe shtepi

Jastëk kompakt dhe i fuqishëm shiatsu me masazh me katër topa rrotullues që synojnë pikat e tensionit te muskujve dhe lirojnë nyjet e shpatullave, qafën shpinën, dhe per te ndihmuar të relaksoheni.
VEPRIMI TERAPEUTIK: Topat që qarkullojnë rrotullohen në drejtim të akrepave te ores për të synuar pikërisht pikat e lënduara, ndërsa funksioni i avancuar i ngrohjes ndihmon në qetësimin dhe ngrohjen e muskujve të ngushtë, ligamenteve dhe tendinave.
 

Paisje masazhi per makine dhe shtepi

 Jastëk i lëvizshëm për masazh përfshin adaptorë për përdorim në shtëpi, zyrë ose në rrugë me rrip elastik që përshtatet në karrige ose në pjesën e kokës së veturës, në mënyrë që të mund të shijoni një masazh relaksues shiatzu ndërsa jeni te mbërthyer në trafik ose në shtëpi në karrigen tuaj të preferuar.
Ideale për personat që punojnë në kompjuter gjatë gjithë ditës ose bejne udhëtime të gjata, forma e lakuar, ergonomike është krijuar për tu përshtatur në mënyrë të përkryer ndaj pjesës së sipërme të shpinës, qafës ose pjesëve të tjera të trupit të lënduar si kofshët, dhe këmbët
Ne pako perfshihen përshtatësi me priza elektrike 110-120V dhe 220-240V dhe mbrojtje nga mbinxehja që mbyll automatikisht masazhin pas 20 minutash për siguri.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.