Mëngë Penisi " Lëkura Natyrale"

Kodi: 802372
2,600 L 


Sasia:


Materiali: Tpr Ngjyra: Lëkurë natyrale e bardhë Gjatësia: 15.5 cm Mënga e penisit Skin Penis Sleeve është e ndryshme nga të tjerat pasi në fakt është jashtëzakonisht realiste për të rritur përmasat tuaja pa humbur ndjesitë tuaja realiste! Glans (maja) e theksuar me kujdesjen edhe për detajet më të imta ndihmohet nga një trup me damarë tipikë të një penisi të vërtetë. Në material Tpr, pa ftalate, do të përshtatet në mënyrë të përsosur dhe lehtësisht në penisin tuaj dhe mund të vishet duke rrit

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.