Masturbues MARC DORCEL VAGINA E LOLA REVE

Kodi: 802205
3,290 L 


Sasia:


Jetoni një eksperiencë të paharrueshme me vajzën më të nxehtë dhe më eksituese italiane. Ergonomik dhe kompakt, ky masturbator është i sigurt për të shijuar orgazmë, në sajë të strukturës ultra-realiste dhe ndjenjës së ngrohtë të depërtimit në thellësi. Një material i dizajnuar për t'ju dhënë emocionet shumë realiste, me një paketim të lehtë për tu mbajtur si dhe në gjendje të masazhoni me relaksim maksimal.

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.