Mëngë Zgjatuese Penisi

Kodi: 802159
3,900 L 


Sasia:


Materiali: Tpe Gjatësia: 22 cm Diametri: 4.5 cm. Jepini partnerit tuaj një kënaqësi të ndryshme, për të përjetuar një përvojë të re gjatë marrëdhëies intime me ju, jepini vetes një stimulim që nuk keni përjetuar kurrë më parë! Kjo mëngë ju jep të gjitha këto! Falë elasticitetit, butësisë dhe transparencës, do t'ju lejojë që ta vishni pa probleme dhe falë zgjatimeve të saj ajo stimulon zonat erogjene të partnerit që nuk janë prekur kurrë më parë. i ta përdorni? Pasi ta keni larë dhe lubrifikua

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.