POMPE KOKE PENISI SUCK N STROKE HEAD PUMP FETISH

Kodi: 802133
3,900 L 


Sasia:


Ndjijimi i një presioni mbi kokë dhe një thithje e këndshme mbi penisin tuaj: këto janë dy lloje masazhes që ju mund të keni në sajë të këtij zhvilluesi të penisit Fetish Fantasy. Futeni zhvilluesin transparent në këllëfin, rregulloni mbështjelljen në pozicione të ndryshme (si në foto) dhe futni tubin e lidhur me pompën ... dhe aktivizoni pompën. Pompa do të bëjë pjesën tjetër duke thithur kokën tuaj në një vorbull kënaqësie. Gjithashtu, ju mund të rrisni kënaqësinë në sajë të tre unazave fallke

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.