Perizomë E Hapur “Elegance Obsessive”

Kodi: 7098660
2,300 L 


Sasia:


Tanga e zezë, e qëndisur imët në dantella me brez të butë të zbukuruar me motive lulesh rreth belit, material delikat dhe i butë në kontakt me lëkurën. Hapje e lehtë që lë zonën gjenitale të zbuluar, shirita delikatë mbështjellin pjesët intime, duke permiresuar format e tyre, duke lënë hapësirë ​​për shikim dhe joshje. Veshja e duhur për të qenë provokuese dhe shumë magjepsëse.

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.