Dildo Anal Me Sfera

Kodi: 701338
3,600 L 


Sasia:


Ky produkt nuk mund te porositet!

Materiali: Abs, PVC Ngjyra: E zezë Gjatësia: 18 cm Dildo anal i përbërë nga sfera me diametër në rritje. I bërë nga një material pak fleksibël, Globular, do t'ju garantojë impulse të kënaqësisë anale gjatë depërtimit për çdo sferë të vetme! Për përdorim ne rekomandojmë kombinimin me një lubrifikant anal.

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.