Dildo Realist Me Material Xhel

Kodi: 701180
2,900 L 


Sasia:


Materiali: PVC Ngjyra: Vjollcë Gjatësia: 19 cm Diametri: 3.5 cm Përkushtuar: Për femër / mashkull Stimulimi: Anal, Vaginal Keni nevojë për realitet dhe fantazi, imagjinata juaj që po po kryeni marrëdhënie me dikë tjetër është gjithmonë e më e fortë, një eksitim që ju ngacmon vetëm në mendimin trasgresiv... këto janë ndjenjat dhe dëshirat që do t'ju çojnë ndërsa luani me këtë dildo. Në material PVC të butë dhe shumë fleksibël, është modeluar në të gjitha detajet, siç janë glansi (maja) , ve

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Dildo Realist Me Material Xhel

 Si ta përdorni? Pas larjes dhe lubrifikimit të saj, mund ta aplikoni në çdo sipërfaqe të lëmuar falë bazës së thithjes për t'ju stimuluar në çdo pozicion të mundshëm. I përshtatshëm nëse lubrifikohet mirë edhe për seksin anal për shkak të fleksibilitetit të tij ekstrem.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.