Plug Anal ROCCO

Kodi: 700848
2,800 L 


Sasia:


Materiali: Silikoni Ngjyra: E zezë Gjatësia: 10 cm Diametri: 3 cm ROCCO ANAL PLUG SMALL është një produkt i linjës Roco Siffredi Lodrat Sex. Me një diametër maksimal prej 3 cm dhe një depërtim maksimal prej 7.8 cm, ROCCO ANAL PLUG SMALL ka një trup të butë që lehtëson depërtimin, një formë që premton ndjesi shtesë dhe një qafë të ngushtë, e cila lejon muskujt tuaj ta mbështjellin atë dhe mbajeni brenda. Dizajni ergonomik i bazës siguron që ajo të mos rrëshqasë shumë thellë. Falë filxhanit të

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.