Dildo E Dyfishtë ROCCO Strap-On

Kodi: 700847
2,900 L 


Sasia:


Materiali: Silikon Ngjyra: E zezë Gjatësia: 15 cm Diametri: 2.6 cm STRAP-ON PUSSY ROCCO është një produkt i linjës së lodravë Roxo Siffredi. Rripi i dyfishtë ROCCO STRAP-ON PUSSY ju lejon të përjetoni emocionin e depërtimit të dyfishtë pa përfshirë një partner tjetër! Unaza e sipërme e bërë nga material silikoni, futet rreth penisit tuaj duke rritur fuqinë e ereksionit ndërsa unaza më e madhe poshtë përmbledh testikujt për të vonuar derdhjen. Dildo ka një majë të butë që lehtëson depërtimin,

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.