Set me pajisje per doktore per femije

Kodi: 66046
4,000 L 


Sasia:


Fëmijët, për nga natyra, janë kuriozë për botën dhe u pëlqen të imitojnë të tjerët. Një set i vogël i mjekëve është një lodër e shkëlqyer, e cila është gjithashtu një formë e të mësuarit dhe sigurisht që do të kënaqë çdo vogëlush. Seti përbëhet nga 17 copë, të cilat vendosen në një karrocë me katër rrota. Stimulon imagjinatën, i familjarizon fëmijët me profesionin mjekësor dhe ndërgjegjëson se sa e rëndësishme është të kujdeseni për shëndetin tuaj.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Set me pajisje per doktore per femije

 Një fëmijë mund të luajë rolin e një mjeku ose të një pacienti. Të luash në një grup me fëmijët e tjerë zhvillon aftësi të integrimit shoqëror.
Lodra është universale dhe e përshtatshme për vajzat dhe djemtë. Aksesorët mjekësorë dhe një karrocë me dy nivele me ekranin e trajtimit dhe të imitimit garantojnë argëtim të larmishëm në mënyra të shumta. Falë rrotave, çdo fëmijë mund ta transferojë lodrën lehtësisht në një dhomë tjetër ose ta çojë në kopsht ose për një shëtitje. Screen Ekrani i monitorit ’ka butona të ndryshëm që lëshojnë tinguj sikur nga një pajisje e vërtetë gjatë operacionit, p.sh. shkalla e impulsit të imitimit. Dritat e ndritshme dhe shumëngjyrëshe rritin atraktivitetin e produktit. Një ide e shkëlqyer për dhurata për çdo rast! 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.