Cerise per femra - Eau de Parfum nga Ajmal

Kodi: 6293708007356
6,800 L 


Sasia:


"Një aromë që përfaqëson femrën e re, e cila përfshin të gjithë elementët që përcaktojnë thelbin e një zonje të re, të freskët, të gjallë dhe argëtuese. Një aromë moderne që përshkruan një ekuilibër të përsosur midis ndjesisë së freskët, ndjesisë pak më të pjekur dhe asaj tokësore. Fillimi aromës: Citrus(familja e agrumeve), Fruta, Zemra aromës:Fruta, Baza aromës: Myshk,Ambery(rrëshirëfosilearomatike) 75ml.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Cerise per femra - Eau de Parfum nga Ajmal

 Aroma është një kombinim i lëvozhgave të ndryshme të frutave si:
(PORTOKALL, PJEPËR dhe MOLLË) me një përzierje prej:(LULESHTRYDHE, ARRË KOKOSI dhe SHEQER) e gjitha kjo një nismë për një bazë gjallëruese të përbërë nga VANILJE, AMBER(rrëshirë fosile aromatike) DHE MYSHK.
 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.