Sperkates per oborrin

Kodi: 512150
600 L 


Sasia:


Sperkates per oborrin tuaj, sere, kopesht etj 🌳🍀☘️🌿🌱 Ju mund ta vendosni dhe me peme si ne videon ne galeri. Permban shume fije te cilat mund ti rrotulloni si te deshironi. Mund ta perdorni dhe per argetimin e femijeve ne ditet e nxehta te veres 🧒🏻👦 Permban 12 fije, ku nje fije ka 3 vrima per nxjerrjen e ujit.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.