Peshore elektronike BS5 500 e markes IMETEC

Kodi: 5120
2,690 L 


Sasia:


Peshore elektronike, profesionale BS5 500, e markes IMETEC. Teknologjia e sensorit 4G lejon zbulimin e menjëhershëm të peshës trupore. Kapaciteti maksimal prej 150 kg dhe fraksionimi në 100g me përzgjedhjen e njësisë së matjes ndërmjet kg dhe lb. Treguesi maksimal i peshës dhe treguesi i baterisë së ulët përbëjnë funksione praktike shtesë.Sensori i hapjes / ndezjes automatike gjithmonë e bën gati për përdorim.

nga Panakeia IMETECH

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.