Masazhator per kembet MP3 200 marka Imetec

Kodi: 5020I
8,990 L 


Sasia:


Dhurojini vetes nje relax pas nje dite te gjate pune. Masazhatori dhe hidromasazhi per kembet tuaja, shume funksionale. Cdo gje mund ti lodhi kembet tuaja, shume ore ne zyre, ne makine, qendrimi ne kembe, perdorimi i kepuceve te parehatshme, hidromasazhi per kembet i markes Imetec ju sjell nje rehati dhe nje relaks per kembet, gjithashtu dhe pastrimin e tyre ne thellesi. Punon me uje ose ne te thate dhe ofron 4 masazhe per kembet. Masazh hidro-flluskë: tonet e gjymtyrëve të poshtme falë kontak

nga Panakeia IMETECH

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.