XHEL MASAZHUES VOLUPTAS “VANILJE” 100 ML

Kodi: 500563
2,400 L 


Sasia:


Voluptas me qershi është një xhel i rafinuar dhe i shijshëm stimulues me një aromë magjepsëse dhe sensuale që kombinon vetitë e saj hidratuese dhe rigjeneruese dhe qetësuese me ekstrakte natyrore të esencave më të rafinuara aromatike. Projektuar posaçërisht për të mbushur imagjinatën tuaj dhe për të shtuar një aromë në momentet tuaja më intime. Ajo mund të përdoret si një xhel intim stimulues dhe në sajë të elementëve të tij aktive do t'ju japë juve dhe partnerëve tuaj një atmosferë unike. Xhel

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.