LITTLE PAUL - Pink

Kodi: 4032498042367
4,400 L 


Sasia:


LITTLE PAUL i pëlqen të udhëtojë - përmasat e tij të vogla e bëjnë atë shoqëruesin e përsosur. Mini-VIBRATOR me bateri dhe me pamje mjaft miqësore, është i papërshkueshëm nga uji dhe i kënaq përdoruesit përmes një motori të fuqishëm si dhe një hunde kureshtare që i jep shumë kënaqësi pikës G.

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

LITTLE PAUL - Pink

 LITTLE PAUL është një dhuratë e mrekullueshme, një shok udhëtimi ose një partner i besuar në lojërat erotike për çifte. Boshti është i bërë prej silikoni të një niveli mjekësor – nuk përcon erërat e këqija dhe është rezistent.

·         Joshës simpatik - me një buzëqeshje të papërmbajtshme!

 

·         Efekti delikat me shirit rreth boshtit të silikonit premton nxitje stimuluese - sidomos gjatë futjes dhe heqjes

 

·         "Hunda" e lakuar kënaq pikën G gjatë përdorimit vaginal

 

·         Çmimi i mirë për cilësinë më të lartë

 

·         Gjithashtu shumë i përshtatshëm si lodër për fillestarët

 

·         Përshtatet lehtë në çantë ditore ose çantë udhëtimi

 

·         Gati për përdorim të menjëhershëm, vetëm futni bateritë dhe keni 6 shpejtësi dridhjeje dhe 6 ritme vibrimi

 

·         Motor i fuqishëm, pazhurmë dhe afatgjatë

 

·         "Prodhuar ne Gjermani"

 

·         Bërë nga 100% silikon i certifikuar nga ana mjekësore – i butë ndaj trupit dhe pa erë.

 

·         100% i papërshkueshëm nga uji

 

·         I lehtë për t'u pastruar me TOYCLEANER ose me ujë dhe sapun

 

·         Madhësia: 5.51cm, Ø 1.46

 

·         Në ngjyra: Pink ose Fresh Green

Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.