Tapet dhe kosh argetues per femije

Kodi: 3N130
5,500 L 


Sasia:


Tapet dhe kosh argetues per femije, permban 30 topa dhe 4 lodra argetuese. Mund te perdoret nga mosha 0+. Kur femija nuk qendron ende ulur mund te rrije shtrire tek tapeti dhe te argetohet me lodrat qe i varen ne fytyre dhe jane shumengjyreshe duke i bere atraktive per bebet. Me vone kur femija qendron ulur mund ta ktheni ne formen e nje koshi te rrethuar, tek pjesa e kokes se breshkes sherben per te mbajtur topat ose lodra te ndryshme.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.