Pajisje per pastrimin e xhamave, 3 ne 1

Kodi: 3N1PP
900 L 


Sasia:


Super produkti qe ju jep komoditetin dhe prakticitetin maksimal persa i perket larjes se xhamave Tashme nuk keni nevoje per 10 produkte per pastrim dhe peceta te ndryshme per larje dhe tharje, pasi ne ua sjellim te gjitha ne nje produkt te vetem. Spruconi ilacin e xhamave, me pas pastroni dhe lani te gjitha njollat, ne fund i jepni doren e fundit duke larguar ujin. E perdorni dhe per makinen, ne supermarkete per frigoriferet me xhama etj. Xhamat tuaj do te shkelqejne me kete super pajisje

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.