Aromatizues ambienti

Kodi: 338068
990 L 


Sasia:


Aromatizues per ambientet e shtepise ose te punes tuaj! Arome e kendshme, jo e forte dhe qe pelqehet nga cdo njeri. E sigurt, pa alkool dhe substanca toksike. Vjen me nje paketim shume elegant, kuti velvet e zeze. Shishe e arte, me fjongo ne mes. E pajisur me shkopa kallami te cilet ndihmojne qe aroma te shperndahet ngadale

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.