- 50 %

Pergatites per maska fytyre

Kodi: 31274711
4,000 L 
8,000 L


Sasia:


A doni të përgatitni maska ​​fytyre duke përdorur vetëm produkte natyrore, fruta dhe perime? Ajo do të jetë e lehtë për nxjerrjen e tulit te frutave me Makinen Fresh për maskat e fytyrës Përgatitësi i freskët i makinës per fytyrën tërësisht natyrale. Kjo makine sherben per transformimin e frutave dhe perimeve në nektar dhe lëng,dhe automatikisht përgatit maskën e fytyrës. Homogjenizimi vazhdon në sajë të trajtimit të veçantë të joneve negative,depoziton dhe shpërndan përgatitjen në maskë po

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Pergatites per maska fytyre

 A doni të përgatitni maska ??fytyre duke përdorur vetëm produkte natyrore, fruta dhe perime? Ajo do të jetë e lehtë për nxjerrjen e tulit te frutave me Makinen Fresh për maskat e fytyrës
Përgatitësi i freskët i makinës per  fytyrën tërësisht natyrale.
Kjo makine sherben per transformimin e  frutave dhe perimeve në nektar dhe lëng,dhe automatikisht përgatit maskën e fytyrës.
Homogjenizimi vazhdon në sajë të trajtimit të veçantë të joneve negative,depoziton dhe shpërndan përgatitjen në maskë pozicionuar posaçërisht në pjesën e poshtme të pajisjes.
Trajtimi i jep ne vetem disa minuta,energji të re lëkurës në sajë të vetive të veçanta të përbërësve natyralë si frutat dhe perimet.
përfitimet:
Rivitalizoni lëkurën tuaj;
E relakson lëkurën;
Keni rehati të banjës direkt në shtëpinë tuaj;
Thuaj lamtumirë trajtimeve të shtrenjta spa;
Personalizoni maskën për nevojat tuaja;
Kujdesuni për lëkurën tuaj bazuar në ritmet tuaja, jo në ato të dikujt tjetër.
përfshira:
- Shui Fresh
- 1 Kupa e Matjes
- Udhëzim manual dhe librin e recetave
- 50 x fletët e disponueshme për maskën
- 30 x Përgatitja neutrale për maskën (25g)
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.