Pajisje per pastrimin e dhembeve

Kodi: 30SONIC
800 L 


Sasia:


Kjo eshte menyra me e mire dhe me profesionale per te pastruar dhembet tuaj 3000 lekundje te buta ne minute, per te pastruar cdo njolle te smaltit te dhembeve. Me drite Led per ti pare njollat me mire. I ben dhembet tuaj me te paster dhe te bardhe.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.