Vaj esencial Tsunami multifunksional

Kodi: 300810
450 L 


Sasia:


Nje vaj esencial shumë funksional në ebuy.al👌 Ndihmon ne largimin e dhimbjeve per shkak të përbërësve: Mente, kamfur dhe vaj eukalipt. 3ml + 0.5ml. Aroma e fortë që mban produkti, ju ndihmon në largimin e mushkonjave, ne largimin e aromave jo të këndshme të ambientit, gatimit, trupit (kembe, sqetull), gojës etj. Veti relaksuese dhe dizenfektuese. Per me shume na kontaktoni ne +355696085491.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Vaj esencial Tsunami multifunksional

Perdorimi:
-Per te parandaluar pickimin e mushkonjave
-Per te zhbllokuar veshet dhe hundet
-Per te rregulluar kordat vokale
-Per parandalim marrje mendesh
-Per aromen e pakendshme te gojes 
-Per gervishtjet e femijeve
-Per relaksimin pas palestre
-Per djegiet gjate gatimit
-Per aromen e pakendshme te kembeve
-Per relaksim gjate dushit
-Per aromen e pakendshme te sqetullave, djerses.
-Per aromatizimin e ambientit, sidomos kur ka persona te semure
-Per te mos ju zene makina
-Per nje gjume te qete
-Per forcimin e imunitetit
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.