PRANGA FETISH Me Pellush Pink Bestseller

Kodi: 300632
1,500 L 


Sasia:


Lidheni partnerin tuaj dhe ekploroni fantazitë tuaja fetish me keto pranga me pellush ngjyrë pink. Të veshura me pellush të butë këto pranga do e mbajnë partnerin tuaj të lidhur butësisht dhe do t’i japin një pamje seksi. Mekanizmi i kyçjes ka një buton për t’i hapur në rast se humbisni çelsat, dhe dizenjimi i tyre i qëndrueshëm ju siguron që janë për të luajtur fort.

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.