Maskë FETISH FANTASY SERIES

Kodi: 300410
1,400 L 


Sasia:


Maskë Fantasy është vetëm ajo që ju duhet për të shtuar një mister ekzotik për fantazitë tuaja fetish. Kjo maskë lëkure është bërë për të luajtur fort, duke qenë e butë dhe e rehatshme në lëkurë. Elelastike që shtrihet lehtësisht për t'u përshtatur me madhësinë. Kombinoje këtë maskë me kamzhikun e linjës Fetish Fantasy Series, duke nënshtruar për të bindur partneren ndaj urdhrave tuaja! Materiali: Lëkurë. Ngjyra: E zezë

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.