RRIP NËNSHTRIMI Fetish Fantasy Series Hogtie

Kodi: 300352
2,200 L 


Sasia:


Materiali: LITAR Ngjyra: E ZEZE PËRSHKRIMI Lidheni partneren/partnerin tuaj në një pozicion klasik robërie me këtë litar të mrekullueshëm për kyçet dhe këmbët. Perfekt për fillestarët dhe mjaft i fortë për profesionistët. Shumë lehtë për t'u përdorur, dhe shumë emocionuese për ata që e përdorin atë! Paketa përfshin një maskë dhuratë.

nga Lodroj.al

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.