Nderese rrobash murale

Kodi: 274584
2,300 L 


Sasia:


Kur të duhet vetëm pak më shumë hapësirë per te thare rrobat pa humbur asnjë cm të dyshemesë tuaj! Tharese rrobash murale 3.5 metra, ky tharës si nje teleskop qe hapet e mbyllet pas murit është i përsosur. Me aftësinë e tij për tu zgjatur dhe shkurtuar përsëri në vetvete, ju jep hapësirën që ju nevojitet pa marrë asgjë më shumë. Permasat: 75cm x 25cm x 8.3cm hapet deri ne 25 cm nga muri. Teli per te thare rrobat 5x70cm.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Tharese rrobash murale

  Zgjateni tharësin deri në fund ose përdorni më pak në varësi të nevojës tuaj. Montojeni atë në banjë ose ne ballkon, mundesisht edhe një tjetër në dhomën e lavanderisë! Me këtë hapësirë shtesë të mrekullueshme, ju do të pyesni veten se si keni bërë mepare ma te.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.