Set me 2 tasa te palosshem per larjen e frutave

Kodi: 248979
1,300 L 


Sasia:


Set me dy larese frutash dhe perimesh ne forme katrore. Eshte material plastike + silikon e cila ben qe produkti te paloset dhe te zvogelohet duke zene shume pak vend te kuzhinen tuaj. Me vrima qe kullojne ujin. Seti vjen ne permasa: 18.5x24.5cm dhe 22x22 cm

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.