Jastëk IMETEC

Kodi: 22945P
4,200 L 


Sasia:


Jastëk Imetec ngrohesi i endrrave. Gjeneroni një pushim të përsosur dimëror, me këtë produkt të mrekullueshëm që do të qetësojë ëndrrat tuaja. Ky produkt do t’ju ​​befasojë me teknologjinë e saj Intellisense, me telekomanden e saj tdixhitale prej 5 temperaturash dhe aftësinë për të marrë nxehtësi ultra të shpejtë. Materiali 100% mickrofiber qe mund te lahet ne lavatrice dhe me dore me 30°. Fikje automatike: 3 ore. Sistem sigurie elektroblock. Permasat: 40 x 35 cm. Made in Italy.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.