Zorre uji Durable Hose 30 metra

Kodi: 2251530
2,990 L 


Sasia:


Zorrë uji zgjeruese e jashtëzakonshme dhe ultra rezistente. E prodhuar nga poliester rezistent dhe shumë i qëndrueshëm, si dhe nga një shtresë e dyfishtë gome, Dura-Stretch i reziston presionit deri në 10 bar! Dura-Stretch shtrihet nga 6.7m në mbi 30mt me presion uji! Thjesht mbyllni rubinetin dhe Dura-Stretch tërhiqet sërish në madhësinë origjinale për tu paketuar lehte. Super peshë e lehtë dhe e lehtë për t’u përdorur. Gryka e zorres ka 7 funksione që i përshtatet çdo nevoje rreth shtëpise tua

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.