Serum per fytyren Peony 30 ml

Kodi: 21132
6,300 L 


Sasia:


Ky serum ndihmon per te permiresuar dukshem cilesine e lekures tuaj. Serumi zbut lekuren dhe e rafinon ate. Poret behen me te shtrenguara dhe defektet fillojne duke u reduktuar. Cdo dite perdorimi, fytyra juaj do te filloje te jete me natyrale, me e bute dhe me e fresket. Ndryshimi eshte shume i dukshem. Eshte i pershtatshem per te gjithe llojet e lekures.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.