Geta per femrat shtatzane

Kodi: 210930
1,390 L 


Ngjyra

Sasia:


Geta per femrat shtatzane, me elasticitet te larte. - Mbeshtetje dhe mbrojtje unike, me pjesen e belit te rregullueshem, - Efektive per ti mbajtur muskujt te tendosur dhe per te eleminuar varicet, - Mase perfekte per trupin tuaj, - Lehtesisht te kombinueshme - 2 ngjyra : bezhe dhe e zeze. - Material elastik dhe kadife, - Dimensionet : per peshen 45-80kg, Perimetri i barkut : 70-125cm, per gjatesi : 155-177cm.

nga Panakeia

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Funksionet :

- Rekomandohet nga mjeket per trajtimin e variceve, shpesh te shkaktuara nga shtatezania
- Permiresojne qarkullimin e gjakut, ndihmojne ne lehtesimin e dhimbjeve dhe te bejne te ndihesh me energjike gjate dites
- Ideale per femrat qe kalojne nje kohe te gjate ne kembe ose ulur pa levizur.
- Ndihmojne per te reduktuar lodhjen dhe dhimbjet e kembeve
- Super elakstike dhe zgjerohen lehtesisht per tu pershtatur me trupin tuaj. 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.