Skip Navigation LinksFillim > Fashion > Meshkuj > Veshje > Kemisha > 20eu11312ue490900

- 20 %

Kemishe e bardhe Geo Classic

Kodi: 20EU11312UE490900
13,392 L 
16,740 L


Sasia:


Këmishë pambuku, e karakterizuar nga printimi Geo Classic, e cila do të dëshmojë se është një veshje jashtëzakonisht e gjithanshme. Të vishet për të krijuar një pamje zyre të kombinuar me një xhaketë ose të vishet thjesht me pantallona në kohe te lirë. Ngjyra: e bardhe Përbërja: 97% CO 3% EA


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.