Serum per fytyren Divine 30 ml

Kodi: 20906
12,460 L 


Sasia:


Serumi per fytyren, ndryshe nga kremrat qe veprojne vetem ne shtresen e siperme te fytyres, ata veprojne ne 3 shtesa te lekures. Perberesi kryesor eshte vaji i lules "Immortelle", nga vete emri " E pavdekshme", duke qene se eshte nje bime qe nuk vyshket asnjehere. Permban acidin hylauranik dhe eshte nje trajtues dhe ushqyes shume i mire. Redukton dukshem rrudhat, qe ne ditet e para te perdorimit.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.