Set me 6 tava dheu Terra Rossa

Kodi: 20079
1,200 L 


Sasia:


Set me 6 tava dheu. Mund të përdoret në gatimin e të gjitha llojeve të mishit, perimeve dhe ëmbëlsirave të furrës, duke shtuar natyralitetin dhe shëndetin e tokës në tryezën tuaj. Me pamjen e saj elegante, ju mund të shërbeni direkt nga furra në tryezën tuaj. Eshte bërë nga 100% material natyral i tokes. Mund të lahet në makinë larëse enësh. Mban temperaturën e larte gjatë shërbimit.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.