Raft portativ qe e organizoni vete sipas deshires

Kodi: 1601
6,000 L 


Sasia:


Super produkti në ebuy.al💥 Një raft i cili mund të organizohet nga vetë ju, në madhësinë dhe mënyrën e vendosjes së dollapëve. Ju ndihmon ne nje organizim dhe sistemin me te mire rrobave tuaja. Perfekte dhe per dhomen e femijes. Super funksional dhe mjaft i lehtë në montim. I disponueshëm në ngjyrë blu, rozë dhe lejla.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
MĂ«nyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.