Doreza dyshe silikoni per kuzhine

Kodi: 14885
1,200 L 


Sasia:


Doreza dyshe silikoni per kuzhine, durojne nxehtesine deri ne 250 °C, mbrojnë duart tuaja nga sipërfaqet e nxehta. Materiali silikoni jo ngjitës dhe i papërshkueshëm nga uji ideal për t'u përdorur si "duart tuaja rezistente ndaj nxehtësisë". Pervec mjeteve te kuzhines ju mund te zhvendosni dhe ushqimet nga tepsia ne tepsi etjj dhe mjaton vetem nje larje e thjeshte e tyre dhe mund ti perdorni perseri. Materiali i pëlhurës është 100% pambuk dhe mbushja e brendshme e butë e rehatshme është bërë n


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.