Skip Navigation LinksFillim > Fashion > Femra > Bizhuteri dhe ora > Unaza > 1459743_543776065715558_1461338883_n-unaze-argjen


Unaze argjendi dhe gurë kristali

Kodi: 1459743_543776065715558_1461338883_n-Unaze-argjen
13,900 L 


Ngjyra

Sasia:


Ky produkt nuk mund te porositet!

Unaze me permasa te ndryshme sipas deshires. Materiali eshte argjendi Ag 925 me larje rhodiumi. Fineses se argjendit ne qender i shoqerohet nje kristal ne formen e nje sfere te vogel ne nuancat e ndryshme si: ne blu, ne roze, dhe ne te bardhe. Ne njeren ane te gurit ndodhet nje siperfaqe e vogel e punuar me kristale.

nga Preciosa

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.