Skip Navigation LinksFillim > Tradicionale dhe Dhurata > Dhurata per festa te ndryshme > 1459133_543772989049199_495007935_n-varësja-e-das


Varësja e dashurisë së "Titanikut"

Kodi: 1459133_543772989049199_495007935_n-Varësja-e-das
13,900 L 


Ngjyra

Sasia:
Nxito! Vetem 1 ne gjendje.


Ky produkt nuk mund te porositet!

Varëse në formën e një gjerdani e dizenjuar në kujtim të filmit "Titanic". Një bukuri e jashtëzakonshme e ndërthurur me kristalin e plotë “bermuda blu” dhe kristale me te vegjël te bardhë të cilët rrethojnë zemrën dhe ndërtojnë një zinxhirin rreth qafës. Materiali “stainless stele”, nuk nxihet dhe nuk shkakton alergji!

nga Preciosa

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.