Varëse me zemër te plote kristali

Kodi: 1393227
19,600 L 


Ngjyra


Per momentin, ky produkt nuk eshte ne gjendje.


Ky produkt nuk mund te porositet!

Varëse me zemër te plote kristali Varëse me zinxhir te trashe argjendi (Ag 925) e lare me rhodium. Një kristal ne forme zemre me vëllim te plote te mbushur. Ne nuancat e kristalit te bardhe, atij roze, te zeze dhe e purpurta lejla. Bukurisë dhe veçantisë se këtij produkti i shoqërohet dhe certifikata qe garanton cilësinë e tij!


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.