LAPS VETULLASH

Kodi: 13870
1,200 L 


Ngjyra

Sasia:


Vetullat janë një nga elementet më kryesore të cilat perfeksionojnë ose shkatërrojnë pamjen. Ndaj dhe kujdesi i duhur është thelbësor. Lapsi profesional me majë të pjerrët dhe i pajisur me furçën ju lejon të kujdeseni dhe mbushni vetullat tuaja në mënyrë profesionale. Disponohet në 2 tonalitete, biond dhe brun për tu përshtatur me çdo vetull.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.