Paisje masazhi X5 super slim

Kodi: 12213
1,990 L 


Sasia:


X5 super slim, shijoni masazhin ne kushtet e shtepise, largoni tensioni dhe largoni stresin. Paisja ka nje game te gjere intensiteti per tju kenaqur preferencen tuaj. Stimulon qarkullimin e gjakut , ul lodhjen muskulare, simulata. Rripi dobesues X5 eshte nje produkt i ri, qe perdor nje teknologji te re.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.