Stilues per floket GT18 100 marka Imetec

Kodi: 11468
2,490 L 


Sasia:


Per ato qe duan te ndryshojne pamjen e tyre, stiluesi profesional i flokeve ju ndihmon per te bere kacurrela ose onde perfekte. Shume i lehte per tu mbajtur dhe perdorur, diametri 19mm. Temperatura maksimale 200 grade. Kabell i kthyeshem.

nga Panakeia IMETECH

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.