Makine qethese HC9 100 marka IMETEC

Kodi: 11332
3,190 L 


Sasia:


Makine qethese profesionale HC9 100, marka IMETEC. Rezultate te persosura.Prerësja e flokëve të IMETEC-it Hi Man është e pajisur me ekskluzivin Hi-Power Motor, motor të posaçëm me performancë të lartë që mund të ruajë fuqinë e vazhdueshme dhe performancën e lartë të prerjes.Mundeson gjatesi te ndryshme te prerjes. Lehtësi dhe praktikë maksimale, në sajë të dizajnit ergonomik që lehtëson kapjen dhe lejon kontrollin maksimal të fuqisë gjatë prerjes. Permban 6 kreher, mbulese mbrojtese e baterise,

nga Panakeia IMETECH

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.