- 17 %

PS4 Bladestorm Nightmare (111700)

Kodi: 111700
4,990 L 
5,990 L


Mosha

Sasia:
Nxito! Vetem 1 ne gjendje.


Në Bladestorm Nightmare : lojtari është thirrur për të krijuar një mercenar dhe të pranojë misionet që do të avancojnë kauzën e britanikëve apo francezeve gjatë 100 viteve të luftës. Përfundimi i këtyre misioneve është i bazuar në një seri të elementeve që vënë aftësitë luftarake të lojtarit, strategjite, taktikat dhe aftësitë drejtuese në provë.

nga Alba Game

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.