Mbulese per kolltuk Couch Coat

Kodi: 109551
990 L 


Sasia:


Mënyra elegant për të mbrojtur divanin tuaj. Ju e doni divanin tuaj dhe dëshironi ta mbroni atë nga njollat e lengjeve, ushqimet, gërvishtjet e kafshëve shtëpiake dhe fëmijët. Mbulesa e divanit është e kthyeshme nga te dyja anet, dhe mund te lahet edhe ne lavatrice. Njëra anë është një kafe çokollatë dhe pala tjetër është një ngjyrë bezhë e butë, neutrale. Lehtë për t’u përdorur per cdo lloj divani.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.